Экономьте и путешествуйте вместе с нами!

advantage
10692 довольных клиентов
advantage
7 лет на рынке
advantage
Более 3500 лично проверенных отелей
advantage
Оформление туров без визита в офис

Горящие Туры

Больше
Больше Горящих Туров

Отзывы о Нашем Агентстве

Людмила

01 Дек 2019

"Хочемо подякувати за прекрасно підібраний відпочинок Ані Сивохіп.Всім дуже задоволенні,наразі з усіх наших подорожей ця була найкраща!!Незабутні враження,прекрасний готель,одним словом все на найкращому рівні!!надалі будемо замовляти тури церез вашу турфірму!)"

Марія

01 Дек 2019

"Хочу сказати велике дякую Мар'яні Петрівські і турфірмі Навколо Світу м.Самбір за чудовий відпочинок у Єгипті ( Хургада). Летіли перший раз і просто у захваті. Все було незабутньо , чарівно і казково. Мар'яна підібрала для нас відпочинок для всієї сім'ї і попала у десятку. Це третя поїздка від цієї фірми і у відповідь тільки вдячність за неймовірні моменти. Нам все сподобалось. Плануємо і далі подорожувати і подорожувати з Навколо Світу. Надійно, чесно, комфортно і вражаюче)))))"

Галина

05 Окт 2019

"Дякую за гарний відпочинок! Дякую Марії за відповідальний і професійний підхід до вибору готелю, що врахували всі побажання! Ми дуже задоволені,що обрали саме вас!"

Таня

05 Окт 2019

"Вже не вперше звертаюся в турагенцію Навколо Світу і завжди залишаються дуже задоволеною. Надзвичайно приємні, компитентні, ввічливі менеджери. Від подорожей тільки найкращі емоції! Навколо Світу, ви найкращі, а в наступну подорож тільки з вами!!!"

Мар’ян

05 Окт 2019

"Хочу сказати велике дякую Оленці Андрикевич і турфірмі Навколо Світу за чудовий відпочинок у Єгипті (Хургада). Летіли перший раз з друзями і просто у захваті. Все було незабутньо. Оленка підібрала для нас відпочинок для молоді і попала у десятку. Нам все сподобалось. Плануємо і далі подорожувати з Навколо Світу. Надійно і чесно. Усім раджу звертатися за організацією поїздки на відпочинок в тур фірмі Навколо світу."

Євгеній

31 мая 2019

"Рідко пишу відгуки, але в цьому випадку ОДНОЗНАЧНО РЕКОМЕНДУЄМО "НАВКОЛО СВІТУ". Неодноразово користувались послугами цієї компанії, і були дуже задоволені. Останнього разу відпочивали в Шарм Ель Шейху в готелі TUI MAGIC LIFE, дуууже крутий готель, харчування, сервіс, перевищили наші очікування))) Тому звертайтесь, не вагайтесь, вони справжні професіонали своєї справи, проконсультують, порадять і допоможуть)))🤗"
Добавить отзыв