Корисні поради для придбання дешевих авіаквитків

Image post

Корисні поради для придбання дешевих авіаквитків

Задаєте собі питання, як знайти найдешевші авіаквитки?.. В такому випадку, ми знаємо, що вам порадити.

Звичайно, включивши в мережі інтернет пошукову систему авіаквитків ви знайдете безліч сайтів, де можна буде купити необхідні вам авіквитки. Але новачку, в цій справі, буде не легко. Адже, він не знатиме на якому сайті можна безпечно купити квитки, на якому із них вони найдешевші, і найголовніше, коли авіаквитки найдешевші. Тому раджу звернутись до офіційних представників авіакомпаній, де вам швидко прокладуть маршрут і підберуть оптимальний спосіб пересування. Туристична агенція “Навколо Світу” являється офіційним представником авіакомпаній, тому саме в нас авіаквитки найдешевші та без додаткових доплат https://navkolosvity.com.ua/aviakasa/.

Коли купляти авіаквитки?

Та, якщо ви все ж таки надумали самостійно купити авіквитки, то неспішіть купляти їх чим пошвидше. Адже, завчасна купівля квитків вигідна, в більшій мірі, для авіакомпаній. Адже, отримує вас, як гарантованого пасажира та оборотні кошти, які ви вже вклали, оплативши за квиток, а ви ж отримали головний біль, оскільки, непросто спрогнозувати дату за за рік чи за пів року до вильоту. Бувши експертом по продажі авіаквитків, раджу вам думати про купівлю квитка не раніше ніж за 3-2 місяці до потрібної дати. Саме в цей час авіакомпанії, виходячи з відсотка заповнення рейсу, починають пропонувати цікаві пропозиції. Не забувайте, що після того, як до вильоту залишається менше 50 днів – шансу вигідно купити квиток на літак майже не має. День та година купівлі авіаквитка відіграє важливу роль!!! Враховуйте фактор дня та години купівлі авіаквитка. Оскільки, вартість одного і того ж квитка купленого, наприклад, в п’ятницю і в суботу вранці, може відрізнятись на 10-20%. Запам’ятайте!!! Найвигідніший день покупки авіабілетів вівторок та середа.

Порівняння цін на авіаквитки онлайн.

Після того, що ви вже знаєте, як шукати дешеві авіаквитки та коли їх можна придбати не забутьте зробити порівняння цін на авіаквитки в режимі онлайн. Система пошуку авіаквитків дозволяє миттєво отримати дані про кращі пропозиції на маршрут, який вас цікавить. Вам потрібно лише ввести в просту форму назву пункту відправлення і прибуття (російською або англійською, з спливаючими підказками і без всяких кодів IATA), дати і кількість пасажирів. Клікнути мишкою – і ось уже перед вами список найвигідніших пропозицій на авіаквитки. Показані вам пропозиції будуть абсолютно об’єктивними: найдешевші авіаквитки – першими, дорожчі – далі за списком.

Спецпропозиції на авіаквитки

Спеціальні пропозиції авіакомпаній також відобрражаються в системі онлайн-бронювання авіаквитків. Не секрет, що в боротьбі за клієнта перевізники регулярно проводять “ атракціони нечуваної щедрості”: злітати по спецпропозиції, скажімо, до Європи, можна за 50-100 EUR. Особливо часто такі акції авіакомпанії влаштовуються на популярних напрямках, де спостерігається надлишок перевезення. Так що, якщо регулярно заходити на сторінку бронювання авіаквитків, вам гарантовано посміхнеться удача — в особі виключно дешевого і божевільно вигідного авіаквитка в країну вашої мрії! Сьогодні на український авіаринок вийшла нова італійська авіакомпанія, Ернест, яка пропонує лоукости в Італію з прямими рейсами чи в Рим чи в Неаполь https://flyernest.com/uk/. Для порівняння, коли білет в Неаполь в одній із провідних авіакомпаній коштуватиме 4850 грн., то авіакомпанія Ернест запропопонує той же білет, з прямим рейсом​, всього на всього, за 2450 грн. Думаю, різниця відчутна. Саме туристична агенція “Навколо Світу” є офіційним представником авіакомпанії Ернест. Тому купити квиток саме в нас буде вигідно для вас по економії ціни та часу.

І на останок!!! Кілька корисних порад, як ще можна заощадити на авіаквитках:

вибирайте для перельотів будні, на вихідні ціни зазвичай вищі;

якщо час поїздки не критичний — намагайтесь літати в “низький сезон”, коли потік туристів знижується;

користуйтесь послугами бюджетних авіакомпаній, так званих лоукостерів;

чим більше пересадок – тим дешевший квиток на літак.

Але найбільшою порадою буде купляти авіаквитки в офіційних представиків авіакомпаній. Оскільки, представники авіакомпаній знайдуть вам найвигідніші пропозиції за короткий відрізок часу. Після купівлі білета ви не перейматиметеся чи з вас не попросять додаткову плату, а Chek-in, який вимагає більшість авіакомпаній зробить менеджер фірми Навколо Світу. Ви можете придбати авіабілети з найбілищому офісі до вас.

Для отримання нових, цікавих пропозицій підпішіться на офіційні сторінки туристичної агенції «Навколо Світу».

Автор: Олена Андрикевич

м. Самбір, вул. Степана Бандери 12 (на кільці біля суду)

м. Дрогобич, вул. Малий Ринок 11/1 (ТЦ Гетьман, 3-й поверх)

м. Трускавець, вул. Героїв УПА 2 (вхід через ПриватБанк)

22.08.2018 / 13:50