“Фейкові” пам’ятки світу

Image post

“Фейкові” пам’ятки світу

6 “фейкових” пам’яток, якими заманюють довірливих туристів
Довірливі і допитливі туристи охоче платять за можливість побувати в незвичайних і знакових місцях. Цим безсовісно користуються всі, хто може отримати хоч якусь вигоду, пропонуючи сумнівні, а часом і фальшиві пам’ятки. Відвідавши не мало цікавих місць хочу, сьогодні, розповісти вам про 6 “фейкових” пам’яток, які варто відвідати, але не першочергово.

6. Батьківщини Колумба

Офіційні путівники згадують мінімум 6 місць в Італії та Іспанії, де народився Христофор Колумб. Є будинок в Генуї, побудований в 17-18 століттях, але гіди стверджують, що саме тут ріс майбутній мандрівник, який народився в 1451 р. Та й оригінальний будинок не вцілів – це всього лише реконструкція. У Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія є ще один будинок Колумба, перетворений в музей мореплавців. Тут він лише одного разу зупинявся на час ремонту корабля. Цей будинок теж перебудований, так що стіни нічого такого не пам’ятають. В цих стінах не був народжений Колумб.

5. Могили Ісуса Христа

Ненабагато менше могил Христа – їх 5, причому тільки 3 знаходяться в Єрусалимі, а дві далеко за межами Святої Землі. Одна, наприклад, в селі Синго на півночі Японії. Місцеві християни вірять, що в цьому селі Син Божий благополучно дожив до 106 років і помер своєю смертю, а в Єрусалимі розіп’яли його брата, Ісукірі. Ще одне несподіване місце поховання Христа – індійський штат Кашмір. Тут знаходиться мавзолей Роза-бал, де похований мусульманський святий Юз Асафа, що ототожнюється з Ісусом. Але довірливих туристів манять сюди, як до могили Ісуса Христа.

4. Стоунхендж

Гігантські стародавні валуни Стоунхенджа не перестають дивувати вчених, які висувають все нові версії їх походжння: астрономічний календар, святилище друїдів, центр духовних практик, кладовище. Однак зараз туристи бачать новозбудовану пам’ятку історії в 20 столітті: в 1958 р Стоунхендж повністю розібрали і звели заново з бетону за допомогою техніки. Та й до цього археологи не раз переміщали камені, так що при друїдах стояли вони зовсім інакше. Те, що зараз бачать туристи не правдоподібне.

3. Полюс холоду

Любителі екстриму охоче купують путівки в якутський Оймякон, визнане найхолоднішим місцем у світі. Для глухого північного села з невеселим кліматом туристи – єдине щастя. Вони демонструють приїжджим обряди і звичаї, природні краси, природно, не безкоштовно. На якутське свято і фестиваль «Оймякон – полюс холоду» з’їжджається чимало людей з різних країн. Але це не найхолодніше місце у світі, як би у це свято не вірили якути.

2. Лохнеське чудовисько

Таємниче чудовисько, яке ніхто толком і не бачив, привертає до озера Лох-Несс в Шотландії натовпи туристів. Чутки про нього ходять з часів римських легіонерів, а в 30-і рр. 20 століття розповіді місцевих жителів зацікавили натовпи туристів . Сюди приїжджало все більше спраглих побачити Нессі, берег озера помітно змінився: з’явилися готелі, ресторани, магазини з сувенірами, прокат катерів і човнів. Насправді, чудес від поїздки чекати не варто: природа тут звичайна, місце непримітне. Якщо, звичайно, не пощастить зустріти чудовисько.

1. У Вероні, де зустрічають нас події

Шекспір ​​вибрав Верону місцем для трагічної історії Ромео і Джульєтти, і вже багато років безперервний потік туристів прагне побувати у балкона Джульєтти і у її могили. При цьому залишається за кадром, що історія про юних закоханих – всього лише літературна вигадка. Втім, Верона – гарне місто, і її варто відвідати не тільки через горезвісний балкон.
Довіряйте підбір вашого відпочинку професіоналам і Ви не потрапите в місце від якого будете розчаровані. В туристичній агенції Навколо Світу знають куди краще Вам податись, щоб привезти із мандрівки валізу нових позитивних емоції та вражень. Довіряйте відпочинок професіоналам.

Для отримання нових, цікавих пропозицій підпішіться на офіційні сторінки туристичної агенції «Навколо Світу».

Автор: Олена Андрикевич

м. Самбір, вул. Степана Бандери 12 (на кільці біля суду)

м. Дрогобич, вул. Малий Ринок 11/1 (ТЦ Гетьман, 3-й поверх)

м. Трускавець, вул. Героїв УПА 2 (вхід через ПриватБанк)

22.08.2018 / 13:51