Чим розбавити пляжний відпочинок в Тунісі?

Чим розбавити пляжний відпочинок в Тунісі?

Ви вже чули про африку по-французьки — Туніс. Ми переконані, що однією з головних причин, чому сюди слід приїхати — це білосніжні пляжі. Проте, є ще і культурна причина відвідати цю дивовжну країну. Власне про неї ми зараз і поговоримо 🙂

Отже, екскурсійна програма — це, насправді, класна можливість трішки розбавити лінивий пляжний відпочинок культурними подоражами Тунісом. Тут можна поєднати непоєднуване: насолодитись величчю нескореного древнього Карфагену, насолодитись вишуканістю давньоримських мозаїк в музеї Бардо, відчути спеку Сахари та її тишу і побувати в Греції не покидаючи Тунісу — відвідати Сіді-бу-Саїд з його білими будиночками з синіми дахами.

Починаємо наше знайомство з країною обов’язковою екскурсією — до Карфагену та в Сіді-бу-Саїд. В програмі можливість відвідати руїни Карфагену — легендарне місце, де саме місто було засновано, Археологічний музей, театр Одеон, квартал давньоримських вілл та терми Антоніна Пія. Наступна зупинка — місто Сіді-бу-Саїд. Тут відчуваєш себе наче в Греції — всі будинки в місті яскраво білі, а двері, віконниці, віконні решітки та дахи — кольору яскравого ультрамарину. Справжній колорит відчується в місті, де поєднались Африка та Франція, в столиці країни, Тунісі. Рекомендуємо прогулянку центром міста, по французькому проспекту, де в тіні дерев заховані справжні французькі кав’ярні. Проспект закінчується Морськими воротами, позаду яких кипить справжнє арабське життя.

Ще однією фішкою туристичного Тунісу є дводенна екскурсія в Сахару. Це, свого роду, справжній оглядовий тур по країні, адже за 2 дні ви побачите всі природні зони Тунісу — квітучі плато, Атлаські гори і, власне, безкрайню пустелю. В програмі екскурсії ви побачите третій за величиною колізей в Ель-Джемі, погостюєте в берберів-троглодитів в їх виритих в гірській породі оселях-норах в Матматі, осідлаєте верблюда, який покатає вас по барханам, відчуєте себе джедаєм на декораціях до “Зоряних війн” та відчуєте прохолоду справжнього гірського оазиса. А на закінчення подорожі, відвідаєте першу мечеть Африки в священному для мусульман місті Кайруані.

Всіх бажаючих побачити інший Туніс, запрошуємо відвідати місто Дугга та мис Бон. Саме останній дає змогу побачити сільський Туніс, де життя іде за сезонами. Тут полуничні ферми та плантації томатів, пшеничні поля та виноградники. Давньоримське і найбільше місто Дугга вразить величним театром, де донині збереглась хороша акустика. Тут можна прогулятись вузенькими вуличками до Площі Вітрів та Капітолію.

Тож, як бачите, Туніс — це не лише пляжний рай, це ще і можливість культурних подорожей. Поспішайте бронювати тури до цієї казкової країни по акції “Раннього бронювання”. Вартість відпочинку на 7 ночей з вильотом в травні зі Львова, по пакету “Все включено” від 560$ за 2 осіб.

Автор: Анна Сивохіп

Туристична агенція «Навколо Світу»

м. Трускавець, вул. Героїв УПА,2 (вхід через ПриватБанк)

м. Дрогобич, вул. Малий Ринок 11/1 (ТЦ Гетьман, 3-й поверх)

м. Самбір, вул. Степана Бандери 12 (на кільці біля суду)

/ Блог