Норвегія! Країна, яку варто відвідати!

Норвегія – неймовірна Скандинавська країна, яка славиться своєю природою, краєвидами! Вона манить своєю красою і легендами, туристів зі всього світу, і місцями перевершує по враженням тропічні острови. Особливо цікавою ця країна буде для любителів гір, неймовірних пейзажів та недоторканих людиною куточків природи.

Норвегія найрозвиненіша країна Європи, і рівень життя тут на високому рівні! Місцеві жителі дуже привітні і завжди раді допомогти туристам, от наприклад найпопулярнішим видом подорожей є “автостоп”, і в Норвегії він є найбезпечнішим в світі.

Найдоступнішим житлом для туристів є хостели, ціни на які починаються від 20€ за ніч, а готелі трішки дорожчі. Також можна скористатись спеціально облаштованими кемпінгами, вони тут повсюди. Ціни на кемпінги різні, і залежать вони не тільки від якості, а й від розташування. Хоча законом дозволено ставити намет в будь якому місті, якщо це не приватна територія.

Якщо ви вмієте рибалити, то це може допомогти зекономити вам на їжі, тут дозволяється ловити рибу кожному і будь де, тільки вудкою, яку можна навіть взяти в оренду (інколи це безкоштовно)!  

Ну і зараз декілька слів про найцікавіші місця, які варто відвідати в Норвегії:

  1. Найпопулярніше місце серед всіх туристів – Язик Троля. Це природній кам’яний виступ на горі Ск’єґґедаль. З нього відкриваються неймовірні види на озеро Рінгедалсватн, з висоти 350 метрів. Щоб добратись до цього дива, потрібно піднятись на гору 12 км пішки, так як іншого шляху немає. По дорозі буду можливість зробити безліч цікавих фото. А от щоб сфотографуватись на Язику Троля, зазвичай потрібно вистояти чергу:) Це місце одне з найпопулярніших серед туристів.
  2. Льодовик Бріксдаль – один з найпопулярніших льодовиків серед туристів, адже добратися до нього найлегше. Льодовики біля фьордів звична справа, але Льодовик Бріксдаль є найдоступнішим. Льодовик знаходиться поблизу парку Йостедалсбреен.
  3. Сьогнефьорд – це найбільший і найвідоміший фьорд в Норвегії і третій за довжиною в світі. Фьорд -це довга, вузька морська затока, яка часто тягнеться далеко усередину узбережжя. Довжина цього фьорду аж 205 км.! Представляєте?! А ширина – 4,5 км. Фьорди бувають дуже глибокими через льодовики, які вже розтанули, але до цього були досить об’ємними. Сьогнефьорд має найбільшу глибину – 1300 м.
  4. Місто Берген – це друге по величині місто в Норвегії, яке раніше було столицею. Сьогодні він вважається найбільшим дерев’яним містом в Європі. Також Берген є найбільшим портовим містом в Норвегії, тому на місцевому ринку можна придбати морепродукти по вигідних цінах. А під вечір ці морепродукти продаються майже за копійки 🙂
  5. Місто Олесунн – ще одне неймовірне місто в Норвегії, яке вартує уваги! Воно розташоване на семи островах, які з’єднані між собою мостами. Це також портове місто де основним заняттям є вилов тріски і палтуса, а ще туристична база, з якої відправляються багато туристів в північну частину країни.
  6. Сторсезандетський міст (або Атлантична дорога) – міст, який з’єднує материкову частину з островом Авер. Місцеві називають його “п’яний міст” або просто “дорогою в нікуди”. Туристи приїжають сюди тільки щоб подивитися на це диво дорожнього будівництва і переконатися в тому, що це просто ілюзія.
  7. Гейрангерфьорд і Дорога орлів – фьорд знаходиться за 200 кілометрів від Бергена і за 280 кілометрів від столиці Норвегії – Осло. Фьорд простягається на 15 кілометрів і є відгалуженням Сторфьорда. У липні 2005 року був занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і вважається найгарнішим у Норвегії! Над цим фьордом проходить Дорога Орлів, яка має 11 крутих поворотів над обривами, з найвищою точкою 600 м. Багато хто заплющує очі від страху, але насправді тут відкривається чудовий вид на найгарніший фьорд Норвегії.

Я розповів вам про невелику частинку тих місць, якими славиться Норвегія. Для мене ці місця є найбільш захоплюючими, і надіюсь сподобаються вам також. Якщо ж надумаєте подорожувати в Норвегію, чекаю вас в туристичній агенції “Навколо світу”, тут ви знайдете велику кількість турів в Норвегію і не тільки!

Автор: Микола Старун

Туристична агенція «Навколо Світу»
м. Дрогобич, вул. Малий Ринок 11/1 (ТЦ Гетьман, 3-й поверх)
м. Трускавець, вул. Героїв УПА, 2 (вхід через ПриватБанк)
м. Самбір, вул. Степана Бандери, 12 (на кільці біля суду, в напрямку на Львів)

/ Блог