Поради вагітним під час авіаперельоту

55_dom-lady.ru_mozhno-li-letat-na-samolete-beremennym

Поради вагітним під час авіаперельоту

Усі ми любимо подорожувати, а як подорожувати жінкам, які скоро стануть мамами?

  Будучи матір’ю двох дітей, хочу надати вам поради щодо таких подорожей. Консультуючись з лікарями-гінекологами, так як я подорожувала досить часто під час вагітності, знаю усі тонкості перельоту.

 Лікарі попереджають, що в першому і третьому триместрах не бажано подорожувати повітряним транспортом, бо на ранніх термінах залишається загроза переривання вагітності, тому надмірні навантаження і стреси небажані. На останніх місяцях організм жінки вже перебудовується і активно готується до процесу пологів. Звідси швидка втомлюваність, набряклість, складності в пересуванні.

 Хочу сказати, що усе залежить від стану жінки. Якщо у вас є страх польотів, висоти,аерофобія, то я б не радила купувати квитки на літак. У такому випадку  переліт – це стрес. А стреси при вагітності точно не приносять користі. Ми ж усі прагнемо тільки позитивних емоцій. Якщо летіти необхідно, і дуже серйозних загроз немає, тоді скористайтесь порадами:

  1. Одяг і взуття для перельоту потрібно вибрати зручний і вільний, без зайвих шнурівок і защіпок, щоб у вузькому туалеті не відчувати дискомфорт.
  2. У літаку вибирайте перший ряд місць в класі економ, бо там буде більш просторіше попереду сидіння.
  3. Ремінь пристібати важливо вчасно і проводити його під животом, щоб не створювати тиск на дитину.
  4. Довге перебування в сидячому положенні погано позначається на кровообігу, викликає ще більшу набряклість, тому потрібно кожні 20-30 хвилин  походити по борту літака, щоб нормалізувати роботу кровообігу.
  5. Для вагітних максимальна тривалість перельоту не повинна перевищувати 4 годин.
  6. Кожні півгодини через підвищену сухість повітря на борту вагітній жінці потрібно випивати до півлітра рідини, щоб заповнити водний баланс. Воду стюардеси пропонують на борту.

     Деякі авіакомпанії не пускають на борт після певного терміну вагітності, і цей момент слід уточнити заздалегідь. У деяких випадках може знадобитися довідка від лікаря з дозволом перельоту або розписка самого пасажира про його усвідомлення всіх ризиків і взяття на себе відповідальності за своє здоров’я.

 Бережіть себе і насолоджуйтесь кожним моментом подорожі!

Автор: Мар’яна Петрівська
Мережа туристичних агенцій «Навколо Світу»
м. Самбір, вул. Степана Бандери 12 (на кільці біля суду)
м. Дрогобич, вул. Малий Ринок 11/1 (ТЦ Гетьман, 3-й поверх)
м. Трускавець, вул. Героїв УПА 2 (вхід через ПриватБанк)

/ Блог