Все що потрібно знати про круїзи: ціни, програми та важливі деталі

Все що потрібно знати про круїзи: ціни, програми та важливі деталі

Кожен хоч раз в житті мріяв поїхати в круїз на лайнері, але постійно виникало багато запитань як, куди і коли?

Сьогодні я розкажу вам цікаві факти про круїзи, коли і куди найкраще поїхати, який лайнер обрати.

Найпопулярніші за тривалістю круїзи займають близько 6-7 днів, хоча бувають круїзи і з більшою тривалістю до 180 днів. Все залежить від регіону в якому буде відбуватись подорож. Це може бути середземноморський круїз, круїз по Оманській затоці, круїз по Карибському басейні та інші.

На круїзних лайнерах є вся необхідна інфраструктура для комфортного відпочинку. Тут є і театр з вечірніми шоу програмами, вечірки, лаунж зони, кінотеатри, аквапарк та багато інших розваг. Тут знайдуться розваги для кожного – любителів шопінгу, охочим зайнятись спортом або відвідати SPA центр. Сучасні лайнери вражають своїми розмірами і технологічністю. На деяких навіть є бармени роботи.

Подорожі на круїзному лайнері – це унікальна можливість відвідати декілька країн одразу, побачити найпопулярніші туристичні міста ну і звичайно насолодитись морськими краєвидами та сервісом як у найкращих готелях.

Круїзи – це можливість відправитись в подорож в будь який час по більш ніж 70 країнах світу, головне правильно обрати напрямок. До речі, у вас є шанс відвідати круїз навколо світу на 119 днів маршрут якого проходить через 33 країни світу. Цей круїз стартує в 5 січня 2019 року з міста Генуя, Італія. Вартість такого круїзу від 11 899€.

А вартість найдоступніших круїзів по Середземноморському регіону починається від 169€, то ж кожен знайде круїзну подорож для себе.

Круїзи підійдуть для кожного. Тут знайдуть чим зайнятись:

  • сімейні пари з дітьми (діти до 12 років відпочивають безкоштовно і для них є вся необхідна інфраструктура)
  • молодята (один з найкращих варіантів для медового місяця, знижки, та чудові краєвиди для фотосесії)
  • любителі екскурсій (велика екскурсійна програма в кожній з відвіданих країн)
  • туристи, які ведуть здоровий спосіб життя (спеціальне харчування, багато можливостей для занять спортом, персональні програми з інструктором)
  • вимогливі клієнти (закрита територія першокласного комфорту,пріоритетна посадка, ексклюзивна кухня і напої, доступність всієї інфраструктури величезного лайнера)

То ж, якщо ви досі сумніваєтесь чи їхати в круїз, відповідь очевидна – звичайно, так. А щоб обрати найкращий варіант саме для вас, звертайтеся в мережу туристичних агенцій “Навколо Світу”. Наші експерти підберуть круїз за всіма вашими побажаннями.

 

Автор: Микола Старун

Туристична агенція «Навколо Світу»
м. Дрогобич, вул. Малий Ринок 11/1 (ТЦ Гетьман, 3-й поверх)
м. Трускавець, вул. Героїв УПА, 2 (вхід через ПриватБанк)
м. Самбір, вул. Степана Бандери, 12 (на кільці біля суду, в напрямку на Львів)

/ Блог