Халкідіки – один з кращих курортів Греції!

Халкідіки – один з кращих курортів Греції!

Халкідіки – один найпопулярніших курортів Греції, і сьогодні я розповім вам особливості цього курорту.

Курорт знаходиться на півострові в Північній частині Греції і має дуже цікаву форму. Півострів у формі тризубця, який ще називаються тризубцем Посейдона. Півострів має три менших півострови, або як їх ще називають місцеві – “пальці”. Ці менші півострови називаються Кассандра, Ситонія та Афон, на якому розташована однойменна гора.

Курорт Халкідіки є не тільки одним з найпопулярніших курортів для пляжного відпочинку, а й славиться серед православних християн Святою Горою Афон і є однією з найбільших святинь. На горі Афон розташовано близько 20 чоловічих монастирів, які рахуються окремою державою, вхід куди дозволений тільки чоловікам, після отримання спеціальної візи. Жінкам вхід на територію цього півострова і гору Афон заборонений вже декілька століть.

Тому тут популярною є морська екскурсія навколо півострова на якому розташована гора Афон. Під час екскурсії можна побачити ці неймовірні монастирі які існують декілька століть. Відправляються ці екскурсії з міста Уранополі, яке є крайньою точкою перед монастирем-державою Афон. Саме в цьому місті можна отримати візу чоловікам для того, щоб відвідати ці монастирі.

Чудові піщані пляжі є на всьому узбережжі півострова. Проте потрібно враховувати деякі особливості кожного півострова. На Кассандрі весело і шумно, сюди з’їжджається в основному молодь – у багатьох містечках по ночах працюють пляжні дискотеки, та й житло дешевше. На Ситонії ціни вище рази в два, відпочинок там більш спокійний і респектабельний. На Афоні зовсім невелика частина півострова відведена для пляжного відпочинку, адже більшу частину займає держава-монастир з горою Афон.

Узбережжя Халкідіків – одне з кращих місць в Греції для пляжного відпочинку. Тут зосереджена найбільша в країні кількість Блакитних прапорів ЄС. Загальна протяжність пляжів – більше 500 км.

Найпопулярніші пляжі знаходяться на західному півострові Кассандра. Серед них є піщані і піщано-галькові, більшість – з пологим входом в воду і безпечні для відпочинку з дітьми. Улюблене місце сімейних туристів – Калліфея з дрібним білим піском і спокійним морем. Молодь віддає перевагу пляжам селища Неа Каллікратія, де з заходом сонця тільки починається найцікавіше.

На Ситонії вас чекає розслаблений і елітний відпочинок. Там тихо, малолюдно, і все ті ж красиві пляжі – білий дрібний пісок, бірюзова прозора вода і багато зелені. Тим, хто хоче повної самоти, варто вибрати одну з маленьких бухт. Більш цивілізований відпочинок на пляжі в містечку Неос Мармарос – є вся інфраструктура, бари і ресторани.

А якщо плануєте свій відпочинок в Греції, найкраще зверніться в наші офіси і ми запропонуємо вам найкращі варіанти:)

В наступній статті розповімо вам про найпопулярніші екскурсії на півострові Халкідіки, тож не пропускайте наші розповіді:)

 

Автор: Микола Старун

Туристична агенція “Навколо Світу”

м. Дрогобич, вул. Малий Ринок 11/1 (ТЦ Гетьман, 3-й поверх)

м. Трускавець, вул. Героїв УПА, 2 (вхід через ПриватБанк)

м. Самбір, вул. Валова, 32 (2-й поверх, навпроти магазину СОВА 24)

/ Блог