Як обрати молодіжний готель в Єгипті

Як обрати молодіжний готель в Єгипті

Під час вибору куроту та готелю для відпочинку, молоді люди часто не знають що ж обрати. Адже, в приортеті активна анімація в готелі, система All Inclusive або Ultra All Inclusive, дискотека на території готелю та за його межами.

Сьогодні хочу дати вам кілька порад щодо вибору молодіжного готелю в Єгипті, на курортах Шарм Ель Шейх та Хургада.

Отже, в першу чергу слід визначити, який з цих 2 відомих єгипецьких курортів є найбільш молодіжним.

Курорт Шарм Ель Шейх вже давно посів почесне перше місце як найбільш активний та молодіжний курорт. Окрім шопінгу, тут можна займатись дайвінгом, віндсерфінгом, картингом, літати на парашутах та кататись на конях. Ввечері свої двері гостинно відкривають численні диско-бари курорту, куди вас люб’язно доставить ваш туроператор, таксі чи місцевий транспорт. Хто засумує за Європою, може відвідати SOHO Square, а відчути місцевий колорит і поторгуватись в численних магазинах в районі Наама Бей.

Курорт Хургаду туристи вже давно вважають більше сімейним, аніж молодіжним курортом. Запевняю вас, що це не зовсім так. Тут є всі відомі дискотеки Єгипту, надзвичайної краси набережна Marina Bay та центральна вулиця курорту — Шератон — рай для любителів шопінгу та тих, хто любить торгуватись.

З курортом визначились, тепер найважче — вибір ідеального готелю для активного молодіжного відпочинку. В першу чергу варто звернути увагу на розваги, які пропонує готель. Окрім дискотеки, це шоу програми в денний та вечірній час, ігри коло басейну та на пляжі. Наявність аквапарку теж важливо враховувати при виборі готелю для активної молоді.

Наступним критерієм є наявність власного пляжу та кількох басейнів, адже молодь, якою б вона не була активною, дуже любить засмагати та плавати.

Також рекомендую звертати увагу на якість харчування та напоїв, щоб уникнути неприємностей під час відпочинку.

Важливим критерієм при виборі молодіжного готелю буде також сервіс та молодіжна спрямованість. Адже хороший сервіс є гарним бонусом для незабутнього відпочинку, а приємне спілкування з однолітками та людьми зі спільними інтересами додасть енергії.

Якщо розташування готелю не має особливого значення, то можна обирати і віддалений готель. Адже на всіх курортах Єгипту дістатись будь-якого потрібного закладу можна скориставшись трансфером туроператора, готельним або міським таксі. Якщо ж розташування важливе, то рекомендую обирати той готель, в якого в наявності є розважальний центр, або ж він розташований в безпосередній близькості до розваг обраного курорту.

І не варто забувати про бюджет вашої подорожі. Рекомендую оцінити що реально можна отримати на наявні гроші. Слід врахувати сезон, кількість днів відпочинку та відпочиваючих, різноманітні акції та спеціальні пропозиції. Якщо різниця в ціні буде незначна, то краще доплатити та обрати готель вищої зірковості.

Насправді, критеріїв є дуже багато. Найкраща порада для вас — це завітати в один з наших офісів на консультацію до наших менеджерів, які особисто перевірили більшість готелів Єгипту і точно знають, який з них буде ідеальним для молодіжного відпочинку.

 

Автор: Анна Сивохіп

Туристична агенція “Навколо Світу”

м. Трускавець, вул. Героїв УПА,2 (вхід через ПриватБанк)

м. Дрогобич, вул. Малий Ринок 11/1 (ТЦ Гетьман, 3-й поверх)

м. Самбір, вул. Валова, 32 (2-й поверх, навпроти магазину СОВА 24)

/ Блог