Чому добре відпочивати з дітьми в Туреччині у вересні?

Чому добре відпочивати з дітьми в Туреччині у вересні?

      Дуже часто у людей складається думка, що подорож у вересні не зовсім хороша ідея. Я ж хочу вас запевнити, що це не так. Адже оксамитовий сезон- найкраща пора для відпочинку, особливо з дітьми. Море ще добре прогріте літнім сонечком, а сонячні промені вже не такі палючі, як в липні чи серпні.
До речі, гостинна Туреччина знаходиться неподалік  з нашою країною і переліт туди триває лише 2:30 години.

Порада:
      Відразу хочу дати невеличку пораду, що переліт туди і назад краще брати- нічний,тоді не знадобиться розважати дитину в салоні літаках, бо вона буде “солодко” спати.

      Туреччина пропонує для своїх туристів чисте море, безліч пляжів із зручним входом у воду, чудову природу і великий вибір сімейних готелів, де є все необхідне для веселого та комфортного відпочинку з дітьми.
      Щодо переваги, то її краще віддати п’ятизірковим готелям. Як правило, тут краще організований дитячий відпочинок та створені хороші умови проживання. Крім того, територія таких готелів добре охороняється і маля в жодному випадку не потрапить за його межі.
      Щоб ви мали змогу більше насолодитися відпочинком на морі,для ваших дітей буде запропоновано дитячий клуб, у якому працюють російськомовні аніматори,які розважають, навчають малечу, проводять усілякі конкурси, а вечорами влаштовують міні-дискотеки, дитяче шоу. Хочу звернути вашу увагу, що в дитячий клуб приймають діток з 8 міс., але до 4 рочків вони можуть тут знаходитись в присутності батьків. Вже з 4 р. до 12 р.- вони можуть перебувати тут самостійно.

Порада:
      Знову хочу дати пораду, щоб подорожували дві-три сім’ї з дітками і тоді можна зробити батьківське чергування. До речі, дітям це дуже подобається, типу “міні-садочок”.

А чи не буде холодно тут відпочивати у вересні?”- ви напевно хочите спитати.
      Отож, в цей період в Туреччині буде дуже комфортно. Щодо температури повітря,то на початку вересня вдень вона сягатиме +34 і вже ближче до вечора +24. Вкінці ж цього місяця ставатиме вжее більш прохолодніше. Вдень- +29, а ввечері- +20. Проте вода в морі не настільки змінює свій температурний режим, якщо на початку вересня вода буде мати +26- +28, то то в кінці місяця температура впаде лише на 2-3 градуси.

Що ж все таки варто взяти здому,щоб не переплатити і не зіпсувати свій відпочинок. 
     Насамперед, це дитячий візочок. Його при посадці на ваш літак не буде додано до ваги багажу,бо для нього є відведено окреме місце. В Туреччині в більшості готелів за прокат візочка потрібно буде залишити від 5$ до 10$ на добу. Тому скористайтесь цією порадою, щоб заощадити гроші.
     Наступне, це бутилочки і засоби особистої гігієни( олійки, креми і т. д.) до якої ваша малеча вже звикла. Адже такі засоби можна придбати і в Туреччині, та можлива зміна складової цього засобу, може призвести до алергічної реакції у дитини.
     Ну і що ще варто взяти із собою, так це домашню аптечку. Так як, пояснити симптоми на англійській мові буде не зовсім легко.
     Ну і саме важливе,що треба взяти із собою, щоб не зіпсувати свій відпочинок- ГАРНИЙ НАСТРІЙ і тоді позитивні емоції від відпочинку- ГАРАНТОВАНІ!!!

     Отже, друзі, хочу вірити, що я переконала вас, що подорож у вересні- це гарна ідея. Ще більше корисних порад та цікавих пропозицій надам вам у нашому офісі.

     Отож, чекаю у гості!!

Автор: Мар’яна Петрівська

Мережа туристичних агенцій “Навколо Світу”

м. Самбір, вул. Валова 32 (навпроти магазину СОВА 24, 2-й поверх)

м. Дрогобич, вул. Малий Ринок 11/1 (ТЦ Гетьман, 2-й поверх)

м. Трускавець, вул. Героїв УПА 2 (вхід через ПриватБанк)

/ Блог