Перевірка маршруту Будапешт-Відень. Частина перша.

Перевірка маршруту Будапешт-Відень. Частина перша.

Будапешт.

Хочемо розповісти Вам про один з найпопулярніших серед наших туристів тур, і який нещодавно відвідав наш менеджер, по маршруту Львів-Будапешт-Відень-Львів. Сьогодні Ви дізнаєтесь про всі деталі, які стосуються такої поїздки, всі нюанси подорожі, а також що подивитися і що не пропустити.

То ж наша подорож розпочинається зі Львова,  ми прямуємо на кордон з Угорщиною через Закарпаття. За цей час Ви маєте можливість зручно розміститися в автобусі і очікувати на незабутні емоції, які отримаєте під час прогулянок по Будапешту та Відню.

Перша порада, перед кордоном з Угорщиною буде зупинка на заправці, на якій є обмін валют. Рекомендуємо тут обміняти гривні на угорські валюту – форинти, курс буде вигіднішим ніж обмінювати євро у Будапешті!

Наступна наша зупинка – проходження кордону. Тут потрібно набратись терпіння, адже це справа досить затяжна 🙂 Його проходження може зайняти 2-3 години, потрібно буде особисто вийти з автобуса на сканування відбитків пальців.

Після проходження кордону на нас чекає переїзд по території Угорщини. За цей можна поспати в автобусі перед прогулянкою по чарівному Будапешту.

Навіть якщо у Вас на кордоні або просто під час поїздки виникнуть запитання або буде потрібна порада у цьому допоможуть професійні керівники групи. Вони розкажуть цікаві факти під час подорожі, що варто подивитись у місті та де можна смачно і недорого поїсти 🙂

Ось ми вже прибуваємо в Будапешт, направляємось в центр міста на оглядову екскурсію. Тут нас зустрічає професійний гід, який з ентузіазмом розкаже історію міста ніби переживаючи її. На нас чекає Площа Героїв, Рибацький бастіон, Собор Матяша, Палац Шандора – тут можна побачити зміну почесного караулу,  Королівський палац, Базиліка св. Іштвана та багато іншого. Також рекомендуємо прогулятись самостійно по набережній де можна побачити:

  1. Взуття на річці Дунай (Cipők a Duna-parton) — меморіал на згадку про жертв Голокосту, яких фашисти розстрілювали і скидували у Дунай.
  2. Будинок парламенту Угорщини – одна з найгарніших будівель і символ країни який відомий у світі. (Будівлю варто відвідати, в середині, парламент справді справляє враження)  
  3. Ланцюговий міст Сечені – підвісний міст через річку Дунай, що з’єднує дві історичних частини Будапешта – Буду і Пешт. Рекомендуємо пройтись по ньому пішки – звідси відкривається чудова панорама на місто та річку Дунай.

Одну зі справді вражаючих панорам на місто можна побачити з гори Геллерт, піднімаючись до вершини ви зможете побачити пам‘ятник самому Геллерту, Статую Свободи, один із символів міста, а також ще безліч пам’яток. До речі, на горі є декілька оглядових площадок.

Звичайно, щоб встигнути це все побачити потрібно більше ніж один день, хоча по власному досвіду можемо сказати, що це реально.

Якщо ж Ви раніше бували в Будапешті і все це бачили рекомендуємо відвідати термальні купальні(їх тут майже тридцять). Будапешт – єдине місто в світі, в якому з-під землі б’ють більше 80 лікувальних джерел. Найпопулярнішою серед туристів є купальня Сечені – кожної суботи тут проводять вечірки. Колись бували на дискотеці у термальних басейнах? 🙂

Крім самого Будапешту у цьому турі можна також відвідати містечко Сентендре, яке переносить у час середньовіччя — вузенькі вулички, безліч сувенірних лавок, старенькі сербські церкви… ну і звичайно музей марципанів! Поїхати торговий центр “Кампона”! Тут буде унікальна можливість побувати в океанаріумі-тропікаріумі. Ну і звичайно “фішка” Будапешту – прогулянка на кораблику по Дунаю. Саме з кораблика можна роздивитись всі деталі нічного Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.

Під час такої насиченої програми звичайно захочеться поїсти! Будучи в Будапешті просто необхідно скуштувати національний угорський гуляш. Ми обрали для цього відоме місце серед туристів, і зовсім не дарма, Pub For Sale – заклад в якому поєднуються якість, ціна і кількість. Тут страва подається разом з гострими спеціями, які Ви додаєте на свій вибір (будьте обережні відома угорська Eros Pista дуже гостра!). Порції тут дуже великі, однієї порції гуляшу вистачить на 2-3 осіб, великі порції тут стосуються будь-якої страви. Ще однією цікавою родзинкою закладу є безлімітний арахіс, звісно це не означає що його можна забрати з собою, але їсти Ви його можете скільки хочете, і це безкоштовно, є чим зайнятись поки чекаєте своє замовлення 🙂

І ось нарешті після того як ми побачили всю красу Будапешту, ми вирушаємо в готель, до якого їхати нам приблизно 10-15 хв. Тут ми можемо відпочити після насиченого подіями дня і набратись сил, які будуть потрібні нам наступного дня, коли ми вирушимо у не менш красивий королівський Відень. А про нього ми розкажемо у наступній частині розповіді…

Перелік гарячих автобусних турів в Європу

 

/ Блог