Болгарія: Сонячний Берег та Золоті Піски. Раннє бронювання 2017

2836938363

Болгарія: Сонячний Берег та Золоті Піски. Раннє бронювання 2017

Планування  відпочинку цікавий та вигідний процес, особливо, якщо врахувати факт знижок раннього бронювання. Суть раннього бронювання полягає в тому, що готелі з метою залучення клієнтів готелі курортів Сонячний Берег та Золоті Піски пропонують суттєві знижки на свої послуги, які сягають до 40%. Болгарія запрошує усіх!

Найчастіше раннім бронюванням користуються європейці, які вже давно оцінили переваги такого відпочинку. Наприклад, заздалегідь бронюють свої поїздки приблизно 85% жителів Європи, що стосується Українців, то цей показник значно нижчий. Більшість українців бояться планувати, щоб не втрати гроші. Не варто боятись, якщо ви забронювали тур на літо, але за місяць до дати подорожі бажаєте відмінити її — без проблем. Гроші повертаються.

Коли ж готелі пропонують максимальні знижки?

Кожного року початок акції раннього бронювання на курортах Сонячний Берег та Золоті Піски змінюється на все більш ранні терміни. Зараз багато готелів відкривають раннє бронювання в січні, а деякі ще раніше. Завершується ж воно зазвичай у квітні.

Раннє бронювання – це шанс забронювати найкращі готелі і при цьому отримати знижку до 40%. Унікальність такої послуги, як раннє бронювання – це те що Ви можете вибрати будь який готель, адже у пік сезону знайти місце в хорошому і недорогому готелі – майже неможливо!

Головні переваги раннього бронювання:

  1. Перш за все, це, звичайно ж, економія на вартості путівки. При завчасному бронюванні Ви маєте можливість отримати знижку від 10% до 40% від повної вартості туру. По мірі наближення літа вартість на готелі збільшується, а Ви при ранньому бронюванні свою ціну вже зафіксували.
  2. Наступна перевага раннього бронювання полягає в можливості вибору готелю, який найкраще підходить Вам або Вашій родині. Адже на початку року практично будь-який готель ще доступний для для бронювання. При покупці ж путівки ближче до дати виїзду влітку, в більшості випадків доводиться бронювати готелі які залишились, і так часто буває що це не найкращі готелі.
  3. Ще одна перевага – можливість підготувати всі необхідні документи для візи без поспіху. Ви вже точно знаєте дату поїздки і можете завчасно спланувати терміни відкриття візи. При бронюванні “гарячих” турів інколи виникає необхідність відкриття термінової візи, що несе за собою додаткові витрати.
  4. Ну і звичайно ж перевагою раннього бронювання є те, що Ви сплачуєте лише 30% від вартості туру при бронюванні, а решту 70% за місяць до Вашої поїздки. Тобто при виникненні будь яких форс-мажорних обставин, Ви не втратите всю вартість придбаного туру.

Тож слід поспішати і зекономити свій бюджет на відпочинок у Болгарії влітку 2017 року та підібрати тур саме зараз з проживанням у кращих готелях! А про кращі готелі розкажемо Ми! Перелік найкращих пропозицій для відпочинку у Болгарії тут

/ Блог