Як провести довгий авіапереліт?

plane-slovenian

Як провести довгий авіапереліт?

Як легко перенести довгий авіапереліт?

Це питання часто виникає в людей, які планують подорожі на великі відстані. Літак найшвидший спосіб дістатися запланованого Вами місця, навіть через океани, але довготривалі перельоти по 9-10 годин досить виснажують, і нам потрібен ще деякий час, щоб прийти в себе.

Ось декілька порад, які допоможуть полегшити довгі авіаперельоти і подорожувати комфортно:

Перш за все добре відпочиньте перед авіаперельотом, добре виспавшись і набравшись сил Вам буде легше перенести тривалий переліт.

Прибувайте в аеропорт завчасно, щоб не стояти в довгих чергах на реєстрацію. Проте більшість авіакомпаній пропонують робити реєстрацію на рейс завчасно, через Інтернет, що дозволяє Вам зекономити час та обрати найбільш комфортне місце для Вас. Існують різні версії де краще вибрати місце, біля вікна чи біля проходу. І ці версії по своєму правильні, наприклад обравши місце біля вікна ви матимете змогу дивитися за чудовими краєвидами, Вас не будуть турбувати інші пасажири, коли будуть вставати з свого місця, щоб піти в туалет, чи просто пройтися по літаку. Але, наприклад, обравши місце біля проходу Вам самим буде зручніше вставати, щоб розімнути ноги, що потрібно робити часто при тривалому перельоті. Ми рекомендуємо по можливості обирати місця біля аварійного виходу, адже саме ці сидіння мають найбільше місця для ніг. Це дасть Вам можливість частіше випрямляти ноги, щоб вони не затерпали.

Потурбуйтеся про комфорт в салоні, під час польоту, адже Вам доведеться провести 9-10 годин в сидячому положенні. Вдягайте комфортний, вільний одяг для перельоту, адже головним критерієм є зовсім не краса, а зручність. Жінкам не рекомендуємо вдягати підбори при таких довгих польотах. Можна взяти з собою взуття, в якому Ви будете почувати себе як вдома, наприклад домашні тапочки. Температура в салоні може змінюватись, тому візьміть з собою невеличку ковдру і дорожню подушку, щоб комфортно відпочивати, хоча багато авіакомпаній забезпечують одноразовими ковдрами та подушками, які Ви можете попросити в стюардеси.

При таких тривалих перельотах нудьга – одна з найпоширеніших проблем. Потрібно заздалегідь потурбуватись про те чим займатись під час польоту:

  • Час може швидко пролетіти за читанням (або ж написанням=)) цікавої історії тому першим пунктом буде стара добра  книжка.
  •  Хорошою ідеєю буде скачати фільм/музику на телефон, планшет чи ноутбук (в деяких літаках на кожному кріслі є невеличкі мультимедійні екрани, де пасажири можуть слухати музику, слідкувати за маршрутом польоту літака, дивитись фільми. Авіакомпанія видає персональні навушники, які підключаються до екранів, щоб кожен пасажир слухав те, що йому подобається. Переважно фільми йдуть на англійській мові, проте Ви маєте можливість вибрати субтитри, а деколи і озвучку на декількох мовах! За бажанням можна відключити екран.
  • Якщо їдете компанією візьміть якісь ігри (гральні карти, доміно, які займають мало місця) Не має компанії? Не проблема! Познайомтесь з сусідами, заведіть цікаву розмову, або ж пограйте в якусь гру.
  • Якщо з Вами їдуть діти потрібно взяти улюблені речі дитини, що не займають багато місця і мають невелику вагу (це можуть бути іграшки, розмальовки)
  • Можливо Вам подобається вишивати чи в’язати, за такий час Ви зможете запросто зв’язати пару теплих шкарпеток=) АЛЕ не забувайте що металеві спиці не можна проносити у літак, тому інструменти мають бути пластмасові або дерев’яні (як правило це  дозволено)
  • Хочете провести час з користю? Можете зайнятись вивченням якоїсь мови, прочитати якісь цікаві факти про країну в яку Ви подорожуєте.

Але звісно ніколи час не летить так швидко, як під час хорошого, міцного сну.

Приємного польоту!

Придбати авіаквитки можна за посиланням

Центральна авіакаса: Трускавець, Дрогобич, Самбір

Телефон: +38(097)-014-85-85

/ Блог