Найкращі фото-місця Грузії

Найкращі фото-місця Грузії

?1. Національний парк Тушеті
Ви “зійдете з глузду”, коли зрозумієте, що перебуваєте над хмарами! Незаймана природа, граціозні коні, стародавні башти в селах, населених тільки влітку … Дуже добре підходить для фото!
?2. Рошка
Три кольорових озера Абуделаурі, розташовані в кількох кілометрах від села Рошка, виглядають так заспокійливо і живописно, що залишати ці місця вам навряд виявиться під силу – тільки б залишитися там, дивлячись в прозору глибину …
?3. Льодовик Чалааді
Свіже повітря, високі ліси навколо і крижана вода, вириваються з-під великого льодовика – вражаюче місце для атмосферних фотозйомок!
?4. Монастир Давид Гареджі
… А потім ви скажете, що бували на Марсі! Тому що грунт навколо монастиря Давид Гареджі – темно-червоний і жовтий. Якщо підійти до процесу зйомки з фантазією, то фото вийдуть неземні.
?5. Пішохідний міст в Анаклії
Один з найдовших в Європі, цей міст вже став одним із символів курортного селища Анаклія, відомого як місце проведення музичного фестивалю GEM Fest і старою фортецею. Західні фото з цього моста виходять на ура!
?6. Спа-курорт в Цхалтубо
Цхалтубо – курортне місто, інфраструктура якого будувалася в радянські часи, і деякі санаторії досі виглядають так, як ніби Сталін відлучився буквально на хвилинку. Поїдьте туди за цілющими мінеральними водами і фото в стилі радянського шику.
?7. Печерне місто Уплісцихе
Ще одного неземне місце Грузії, це місто віком в два мільйони років і зараз приймає гостей і відкриває їм свої місця сили. Види, що відкриваються з міста, теж сильно вражають!
?8. Заповідник Сатаплі
Магія юрського періоду і красива печера Сатаплі зачарують вас одразу. Крім печери зі скам’янілими відбитками лап динозаврів вас чекає прогулянка по прозорому панорамному майданчику. Від висоти і краси просто захоплює дух!
?9. Курорт на озері Кварелі
Оточене лісом і невисокими горами озеро – фантастичне місце для фотосесій. Приїхати на цей приватний курорт для відпочинку, обіду або вечері – завжди хороша ідея.
?10. Фортеця Рабат
Казка? Ні, реальне місце. Відреставроване, але все ще повне історій і легенд. Гуляючи по історико-етнографічному музею, маєте можливість сфотографувати багато місцевих краєвидів!

/ Блог