Як спати в літаку

o-sleep-plane-facebook

Як спати в літаку

✈ Лайфхак: як спати в літаку ✈
➡1. Замовляйте місце біля вікна
Завжди вибирайте місце біля вікна. Тут можна бути впевненим, що поспішаючи у туалет сусіди не стануть будити, а стюардесам з підносами і скрипучими візками буде складніше до вас дістатися. І не варто сідати біля туалетів. По-перше, біля них часто бувають черги, а по-друге, спинки крісел тут часто не відкидаються.
➡2. Відтворіть домашній затишок
Якщо вдома ви звикли спати на правому боці – бронюйте місце біля вікна праворуч від проходу, якщо на лівому, то зліва. Так вашому організму буде простіше пристосуватися до нових умов.
➡3. Відмовтеся від випивки
Так, як би не був спокусливий безкоштовний келих вина або чашка кави, але від них варто відмовитися. По-перше, таніни і кофеїн впливають на якість сну, по-друге – провокують спрагу. Те ж стосується і занадто важкої їжі і гострих закусок, які можуть викликати здуття живота. Замість усього цього краще випити склянку води.
➡4. На реєстрації попросіть місце біля аварійного виходу
Завжди намагайтеся реєструватися на рейс заздалегідь через інтернет. Так ви зможете вибрати саме те місце, яке хочете. Однак, якщо такої можливості немає, то на реєстрації в аеропорту просите місце у аварійного виходу. Там набагато більше місця для ніг. Правда, садять туди в основному чоловіків.
➡5. Прибирайте всю ручну поклажу на полиці
Навіть якщо у вас кілька сумок в ручній поклажі, постарайтеся прибрати їх на полицю для багажу. Інакше вам доведеться покласти їх під крісло, а це неминуче буде заважати вашим ногам під час сну.
➡6. Підготуйте дорожній набір для сну
Носити подушку на шиї в аеропорту, як роблять багато людей, – ознака поганого тону. Однак якщо ви летите в економ-класі, де не завжди видають пледи і подушки, то надувна подушка доведеться до речі. Крім того, варто взяти маску для сну і затички для вух, а при тривалих перельотах ще й зручні шкарпетки, ковдрочку або великий шарф. Зайвими не будуть шумоподавляючі навушники, здатні заглушити крики немовлят або галасливих попутників.
➡7. Залишайте ремінь на увазі
Чи не ховайте ремінь під одяг. Побачивши, що ви пристебнуті, стюардеса навряд чи стане вас будити. Однак якщо вона не помітить ремінь, їй не залишиться нічого іншого, як розбудити вас: такі її посадові інструкції.

/ Блог