Єгипет: який курорт обрати Шарм ель Шейх чи Хургада?

Єгипет: який курорт обрати Шарм ель Шейх чи Хургада?

В час осінніх відпусток все більше клієнтів обирають Єгипет! Це й не дивно, недовгий авіапереліт, улюблене “все включено”, піщані пляжі, багатий підводний світ червоного моря, все це переваги країни фараонів! Перед вибором відпочинку, туристи часто стикаються з різними міфами. Для того, щоб Вам було легше обирати свій тур, ми вирішили розвіяти деякі міфи!
Міф №1.
Якщо замовляти путівку в Єгипет за кілька днів до вильоту, то можна отримати шалені знижки, так звані “гарячі путівки”
Туристичні оператори (компанії, які організовують вашу поїздку: брнюють авіапереліт, готель, трансфер), перейшли на динамічну систему обрахунку цін. Що це значить? Чим менше місць залишається в літаку, чим менше місць в готелі, тим вищою стає ціна! Чому? Дуже просто, є люди у якиих фіксовані дати віпустки, і вони не зможуть поїхати відпочивати в інший період, тому їм доводиться купувати по ціні, яку пропонує ринок!
Для прикладу прорахуємо вартість ідентичного туру на найближчу дату вильоту, та на виліт через 3 тижні. Беремо найпопулярніший готель, серед наших клієнтів, Mercure Hurghada 4* на харчування “все включено” тривалістю на 7 ночей, для 2-х дорослих. Вартість туру на 7 ночей при вильоті 23/10 складає 1072$, а при замовленні туру на 05/11 — 883$. Різниця в ціні 189$. За ці гроші можна поїхати на досить цікаві екскурсії і отримати масу позитивних емоцій. Ви досі шукаєте гарячі тури в Єгипет? Не думаю…
Міф №2.
Путівки в Єгипет з вильотом з Києва дешевші ніж зі Львова?
Є доля правди в даному міфі, але тільки в тому, що кількість рейсів з Києва більша в рази ніж зі Львова, у всьому ж іншому це міф! Вдамося до сухих розрахунків, щоб розвіяти даний міф.
Беремо, наші “піддослідні умови”, і отримуємо результат… Тур на 2-х дорослих в готель Mercure Hurghada 4* на харчування “все включено” на 7 ночей з вильотом зі Львова 05/11 обійдеться в 883$. Яка ж ціна з Києва? Вартість аналогічного туру з вильотом з Києва в цю ж дату — 873$. Економія 10$, але це лише на перший погляд.
Давайте врахуємо додаткові витрати, повязані з вильотом з Києва. Проїзд поїздом за маршрутом Львів-Київ-Львів, вартість квитка у вагоні “купе” – 300,00 грн в дві сторони, на двох це 600,00 грн. Проїзд на автобусі за маршрутом Київ (залізничний вокзал)- Бориспіль (аеропорт) — Київ (залізничний вокзал) — 120,00 грн в дві сторони, на двох 240,00 грн. Разом 840,00 грн. або 35 дол. додаткових витрат, і це ще без врахування витрат на харчування. І не забудьте додати додатковий час на поїздку до/із Києва. Очевидна перевага вильоту зі Львова! Але є одна досить суттєва перевага вильоту з Києва, яка описана в наступному міфі…
Міф №3
Виліт в Єгипет з Києва зранку, а зі Львова в обід?
Не міф, а факт! З чим звязаний даний факт? Жодна з авіакомпаній не базує своїх літаків в аеропорту Львів, тому для виконання рейсів з регіонів, доводиться створювати складні маршрути. Маршрути — маршрутами, але чому виліт зі Львова в обід, а з Києва зранку? Для того щоб зрозуміти суть, розглянемо один робочий день літака! Зранку о 04:00 борт (літак) вилітає на Хургаду, виконуючи рейс Київ-Хургада, тривалість польоту 4 год., прилітає о 08:00 в Хургаду, висаджує людей, дозаправляється, і виконує о 09:00 ранку рейс Хургада-Львів, який триває 4 год, прилітає у Львів о 13:00. Літак знову прибирається, заправляється, екіпаж міняється, і борт знову готовий до польоту о 14:00 за маршрутом Львів-Хургада, цих самих 4 год., 18:00 прибуття в Єгипет, 1 година на приготування до польоту, і о 19:00 літак виконує крайній на сьогодні рейс Хургада-Київ. Саме цим зумовлена часова різниця по вильотах між Києвом та Львовом. Потрібен ранковий виліт, тоді до Києва, комфортний виліт — Львів.
Міф №4.
“У нас викрали день!”
Саме це можна почути від людей, які вперше збираються закордон! Чому? Давайте розберемося! Для цього слід виліти поняття “туроператор” – це організатор вашої подорожі, який замовляє авіапереліт, готель, трансфер та страхування, і формує для Вас готову ціну, яка включає всі необхідні послуги. Авіакомпанія, готель — це окремі структури, які діють за умовами контракту.
Авіакомпанія згідно договору має довести вас з точки А в точку Б у вказану дату, але не годину, тому час прибуття на відпочинок залежить тільки від них! Авіакомпанії, які здійснюють чартерні перевезення (перевезення на замовлення туроператора), можуть змінювати годину вильоту на власний розсуд, не узгоджуючи час з туроператором.
Готель згідно договору готовий прийняти Вас з 14:00 за міжнародними правилами, на стільки днів, на скільки замовив оператор. Наприклад, Ваш тур на 7 ночей, починається 05/11, це означає, що готель готовий Вас прийняти 05/11 о 14:00, та надати проживання на 7 ночей до 12/11 до 12:00. Це стандарт, і готелю байдуже коли Вас доставить авіакомпанія на відпочинок. Тому варто розібратися в годинах вильоту та інших важливих деталях перед замовленням туру.
Міф №5.
Найкращі коралові рифи в Шарм Ель Шейху, в Хургаді рифів немає!
Шарм ель Шейх — відносно молодий курорт, при будівництві якого зберігалась природа червоного моря. Хургада — досить старе місто, при будівництві якого, не завжди враховувалися “інтереси” природи. Так скалалося історично, що у самій Хургаді коралових рифів майже немає, а якщо трапляються, то досить бідні. Але варто знати, що Хургада — це лише місто прильоту літака, звідси можна з легкістю добратися в цікаві та красиві місця Єгипту, наприклад Макаді Бей. Чудова курортна зона з безліччю хороших готелів, та красивим кораловим рифом, де ви зможете в повній мірі насолодитися підводним світом Червоного моря. А для любителів незайманої природи, досить віддалена курортна зона Марс Алам, яка порадує любителів дайвінгу і снорклінгу найяскравішимим барвами підводного світу! Не любите довгі трансфери? Без проблем, прямий авіапереліт в Марс Алам з Києва до ваших послуг!
Міф №6.
Шарм ель Шейх для молоді, Хургада для сімейного відпочинку!
100% міф! У Хургаді маса активних, молодіжних готелів, не говорячи про нічні клуби, які зроблять ваше нічне життя яскравим, а вечір незабутнім, від танцювальних батлів до веселих конкурсів та знайомств! Вхід в більішсть клубів безкоштовний, плюс бонусом Ви отримаєте безкоштовнйи коктейль!
Рекомендую відвідати кілька хороших клубів: PAPAS BEACH CLUB, LITTLE BUDDHA, WHITE BEACH. Алкоголь – якісний, публіка – змішана, в більшості випадків це такі ж туристи як і ви!
Як потрапити в ці клуби? Дуже просто! Більшість готельних аніматорів, організовують трансфери в клуб і назад за 10-15$ за особу. Досить зручно, оскільки, зазвичай, збираються молоді люди з вашого готелю, і ви маєте готову компанію для незабутньої вечірки!
/ Блог